A101 Aktüel

A101 12 Nisan 2018 Aktüel Kataloğu

Written by Melih Metin

Her geçen hafta farklı ürünlerin tüketiciler ile buluştuğu Aktüel Kataloğunun bu hafta ki yayınında yine A101 tarafından seçilen birbirinden farklı ürün bizleri bekliyor. Teknolojik ürünlerden hırdavata kadar geniş bir ürün yelpazesine sahip olan A101 12 Nisan 2018 Kataloğunda tüketicilerin en çok talep ettiği televizyon ve Akıllı Cep Telefonu yine listenin üst sıralarında yer alıyor.

HI-LEVEL 49” Uydu Alıcılı Full HD Led TV 12 Nisan 2018 Kataloğunda yer almaktadır. Ürünün bazı teknik özelliklerine göz gezdirecek olursak en önemli özelliği ek bir uydu alıcısına ihtiyaç duymaması olacaktır. Kendi bünyesinde yer alan Full HD Uydu Alıcısı sayesinde ek bir uydu alıcısına ihtiyaç duymadan HD görüntü sunmaktadır.

1 adet Scart girişinin yer aldığı televizyonda dizüstü bilgisayarınızı bağlamanız için de 2 adet HDMI girişi yer almaktadır. Diğer yandan ise harici depolama birimlerinizi bağlamak için 1 adet USB giriş birimi yer almaktadır. Vestel garantisi altında olan ürün 2 yıl süre ile üretimden kaynaklanabilecek herhangi bir arıza durumunda servis müdahalesi için garanti altındadır.

6 taksit imkanı ile sahip olabileceğiniz HI-LEVEL 49” Uydu Alıcılı Full HD Led TV 12 Nisan tarihinden itibaren 1,499 TL satış fiyatı ile A101 mağazalarında yer alacaktır.

Günümüzde her insanın yanından ayırmadığı akıllı cep telefonları bir ihtiyaç haline geldi. Bunun için A101 12 Nisan 2018 Aktüel Kataloğunda bir adette 2 farklı renk seçeneği bulunan Sony Xperia XA Akıllı Cep Telefonu yer almaktadır. 5” HD ekrana sahip olan Sony Xperia XA Akıllı Cep Telefonu teknik kısmında ise 2 GB kapasiteye sahip olan RAM ile işlemlerinizi takılmadan halledebilirsiniz.

13 MP çözünürlüğe sahip arka kamerası ve 8 MP çözünürlüğe sahip olan ön kamerası ile kusursuz fotoğraflar çekebilirsiniz. Ayrıca bu çektiğiniz fotoğraf ve videoları saklamanız için 16 GB kapasiteye sahip dahili depolama alanı sunan Sony Xperia XA Akıllı Cep Telefonu 2300 mAh kapasitesindeki bataryası ile bir günü aşan bir kullanım süresi sunuyor.

2 yıllık Sony Türkiye garantisi kapsamında olan Sony Xperia XA Akıllı Cep Telefonuna 12 Nisan 2018 tarihi itibari ile A101 mağazalarında 799 TL fiyatı ile sahip olabilirsiniz.

Evlerinizde bazı küçük tamir işlerinde ya da basit yapı işlerinde en büyük yardımcımız olan darbeli matkap ve şarjlı tornavida seti de 12 Nisan 2018 A101 Aktüel Kataloğunda kendine yer edinmiş. Atlas Darbeli Matkap ve Şarjlı Tornavida Seti iki parça halindedir. Darbeli Matkap 500 watt gücüne kadar ulaşabilirken Şarjlı Tornavida 4,8 V gücüne ulaşabiliyor. İkili set halinde satılan bu ürünün 24 parça aksesuar seti de bulunmaktadır. 2 yıl garanti kapsamında olan Atlas Darbeli Matkap ve Şarjlı Tornavida Seti 75 TL satış fiyatı ile 12 Nisan 2018 tarihinden itibaren A101 mağazalarında satışa sunulacaktır.

 

About the author

Melih Metin

Leave a Comment