A101 Aktüel

A101 26 Nisan 2018 Aktüel

Written by Melih Metin

A101 mağaza zincirinin her hafta yayınladığı Aktüel Kataloglarını sizlere en erken ve en doğru bir şekilde ulaştırmak için çalışıyoruz. Her haftanın Aktüel Ürün Kataloğuna ilk siz ulaşmak isterseniz sitemizi takip edebilir ve ekranınızda beliren bildirim onayına tıklamanız yeterli olacaktır.

26 Nisan 2018 tarihli A101 Aktüel Kataloğunda yer alan ürünleri incelemeye başlayalım. Yine bu haftanın Aktüel Kataloğunun ilk ürünü HI-LEVEL 50” Full HD Uydu Alıcılı Led TV oluyor. Ürünün teknik özelliklerine değinecek olursak hali hazırda bulunan teknolojik cihazlarınızı bağlayabilmeniz için bir takım girişler bulunuyor.

Bu girişlerin ilki taşınabilir depolama aygıtlarınızı bağlamanız için bir adet USB girişidir. 1 adet Xcart girişinin bulunmasının yanı sıra bu porta ihtiyaç duymayacağınız bir dahili uydu alıcısı da televizyonda yer almaktadır.

Taşınabilir bilgisayarlarınızı bağlayabilmeniz için 2 adet HDMI girişinin yer aldığı HI-LEVEL 50” Full HD Uydu Alıcılı Led TV isminden de anlaşılacağı üzere HD kalitede görüntü kalitesine sahiptir. Ekran boyutu 109 cm olan HI-LEVEL 50” Uydu Alıcılı Ful HD Led TV 2 Vestel garantisi ve 1,499 TL’lik satış fiyatı ile 26 Nisan 2018 tarihinden itibaren A101 mağazalarında yer alacaktır.
Diğer bir teknolojik ürün olan Samsung Galaxy J120 Akıllı Cep Telefonu 4,5 inç ekran boyutlarına sahip orta segment bir cihaz olarak A101 Aktüel Kataloğunda yer almaktadır. Günümüz iletişim teknolojisi olan 4,5G teknolojisi ile donatılmış olan Samsung Galaxy J120 Akıllı Cep Telefonu görüşmelerinizde daha net ses duymanıza ve internet gezintilerinizde daha hızlı olmanıza olanak sağlıyor.

5 MP çözünürlük kalitesine sahip olan arka kamera ve 2 MP çözünürlüğe sahip olan ön kamerası ile video ve fotoğraf çekebilir bu anılarınızı 8 GB kapasiteye sahip olan dahili depolama biriminde saklayabilirsiniz. 1 GB kapasitesine sahip olan RAM ve güçlü işlemcisi ile işlemlerinizi donma ve takılma olmadan gerçekleştirebileceğiniz orta segment bir akıllı cep telefonu olan Samsung Galaxy J120 Akıllı Cep Telefonu 2 yıl Samsung Türkiye Garantisi ile 26 Nisan tarihinden itibaren 629 TL satış fiyatı ile A101 Mağazalarında sizleri bekliyor olacak.

Piranha Bluetooth Hoparlör de 26 Nisan A101 Aktüel Kataloğunda kendine yer edinen bir diğer teknolojik ürün oluyor. Müzik severlerin hoşuna gidebilecek bir ürün olan Piranha Bluetooth Hoparlör kendi üzerinde yer alan bataryası ile tam şarj ile uzun süre kesintisiz müzik dinlemenize olanak sağlıyor.

Micro USB – USB portlarından ve AUX kablosu ile de bağlantı sağlayabildiğiniz Piranha Bluetotth Hoparlör kendi üzerinde yer alan mikrofonu sayesinde telefonunun kablosuz olarak bağlı olduğu esnada telefon görüşmesi yapmanıza da olanak sağlamaktadır.

2 yıl garanti kapsamında olan Piranha Bluetooth Hoparlör 26 Nisan 2018 tarihinden itibaren 69,95 TL satış fiyatına sahip olarak A101 Mağazalarında yer alacaktır.

 

About the author

Melih Metin

Leave a Comment