A101 Aktüel

A101 5 Nisan 2018 Aktüel Kataloğu

Written by Melih Metin

Her hafta farklı teknolojik ürünler ile Aktüel Kataloglar yayınlayan A101 bu hafta da oldukça talep gören HI-LEVEL 43” Uydu Alıcılı HD Led TV ile karşımıza çıkıyor. Aldın Aldın sloganını kullanarak yayınladığı Aktüel Katalogları ile tüketicinin pek çok ev gereci ve teknolojik ürün ihtiyacını tedarik etme yönünde çalışan A101’in 5 Nisan 2018 tarihli Aktüel Kataloğunda yer alan ürünleri incelemeye başlayalım.

HI-LEVEL 43” Uydu Alıcılı Full HD Led TV artık ekstra uydu alıcısı bulundurmanıza gerek bırakmıyor ve içerisinde yer alan HD Uydu Alıcısı ile sizlere HD kalitede görüntü sunuyor. Bu özelliğinin yanı sıra 1 adet Scart girişinin yer aldığı bu televizyona notebook’unuzu bağlamak istemeniz halinde kullanabileceğiniz 2 adet HDMI girişi de yer almaktadır.

Diğer yandan ise taşınabilir depolama birimlerinizi bağlamanız için 1 adet USB girişinin yer aldığı HI-LEVEL Uydu Alıcılı Full HD Led TV HD DVB-TS2 (MPEG4) görüntü oynatımını desteklemektedir. Eski model diz üstü bilgisayarlarınızı bağlamanız için de 1 adet VGA girişi yer alan bu ürün Vestel servis garantisi ile 2 yıl boyunca garanti kapsamında yer almaktadır.

Kredi kartlarına 6 taksit imkanı ile sahip olabileceğiniz HI-LEVEL Uydu Alıcılı Full HD Led TV ye 5 Nisan 2018 Tarihinden itibaren A101 Mağazalarında 1.299 TL fiyatı ile sahip olabilirsiniz.

Akıllı cep telefonu üreticilerinden olan General Mobile firmasının yeni gözdesi olan General Mobile GM 5 Plus Akıllı Cep Telefonu 5 Nisan 2018 Aktüel Kataloğunda yer alan bir diğer üründür. 5,5 inç genişliğe sahip olan General Mobile GM 5 Plus Akıllı Cep Telefonu 32 GB dahili hafızaya sahip iken bu hafızayı sizler Micro SD Kart ile daha üst seviyelere çıkarabilirsiniz.

3 GB kapasitesindeki RAM ile işlemlerinizi takılmadan gerçekleştirebilirsiniz. 13 MP çözünürlüğünde arka kamerası ve yine 13 MP çözünürlüğe sahip olan ön kamerası ile kaliteli fotoğraflar çekebilirsiniz. 3100 mAh kapasitesine sahip olan bataryası ile 2 güne yakın kullanım ömrü sunan General Mobile GM 5 Plus Akıllı Cep Telefonu 2 yıllık General Mobile garantisi ile 5 Nisan 2018 tarihinden itibaren 799 TL satış fiyatıyla A101 mağazalarında yer alacaktır.

Özellikle sporcuların ve gün içerisinde ne kadar kalori harcadığına dikkat edenlerin tercihi olan akıllı bilekliklerin güzel bir örneği olan Xiaomi Mi Band 2’de A101 5 Nisan 2018 Kataloğunda yer almaktadır. Akıllı telefonlarınız ile uyumlu bir şekilde çalışacak olan Xiaomi Mi Band 2 Akıllı Bileklik telefonunuzdan seçmiş olduğunuz bazı uygulamaların temel bildirimlerini kendi üzerinde yer alan ekrandan gösterebilmektedir.

Diğer yandan ise anlık nabız ölçme kalori hesaplama gibi sağlığınıza yönelik bazı aktiviteleri de gerçekleştiren Xiaomi Mi Band 2 Akıllı bileklik şarj edilebilir olması dolayısıyla 4 güne yakın kesintisiz kullanım sunmaktadır. Kredi kartlarına 6 taksit imkanı ile sahip olabileceğiniz Xiaomi Mi Ban 2 Akıllı Bileklik 5 Nisan itibari ile A101 Mağazalarında yer alacaktır.

About the author

Melih Metin

Leave a Comment