Bim Aktüel

BİM 13 Nisan 2018 Aktüel Kataloğu Sürpriz İndirimler

Written by Melih Metin

Uzun zamandan bu yana her hafta tüm Türkiye’de bulunan marketlerinde geçerli olmak üzere uygulamakta olduğu indirim ve fırsat ürünleri ile her geçen gün tüketicilerin gözdesi olmaya başlayan BİM A.Ş. bu hafta da 13 Nisan tarihinden itibaren bütün marketlerinde satışa sunmayı planladığı ürünlerin kataloğunu biz tüketicilere sunmuştur. Her hafta bu indirim ve aktüel ürünlerin detaylarına ulaşmak isteyen ve marketleri gezmek için yeterli zamanı olmayan siz tüketiciler için Aktüel Katalogları ekibi olarak en güncel en doğru bilgiler ışığında BİM 13 Nisan aktüel kataloğunu sizler için hazırladık.
13 Nisan Bim aktüel kataloğuna bir an önce göz atmaya başlayalım. Bu hafta Cuma gününden itibaren satışa çıkacak ürünler arasında Vestel Venus V4 Cep Telefonu ilk olarak gözümüze çarpan teknolojik ürünler arasında yer alıyor.

Vestel Venüs V4 Cep Telefonu

Türkiye genelinde ve diğer dünya ülkelerinde uzun zamandır faaliyetlerini sürdürmekte olan bir Türkiye markası olan Vestel, Venüs alt adını kullanarak uzun süredir akıllı cep telefonu üretimi yapmaktaydı. Vestel Venüs cep telefonu ailesinin orta standartta yer alan Vestel Venüs V4 akıllı cep telefonu ortalama kullanım düzeyine yeterli düzeyde cevap verebiliyor. Söz etmiş olduğumuz Vestel Venüs V4 cep telefonunun teknik özelliklerine de değinmek gerekirse ilk göze çarpan özelliği uzun süre kullanım ömrü sunan 5000 mAh (miliamper) kapasitesinesahip olan bataryasıdır. Orta düzey kullanımlarda 3 güne yakın pil ömrü sunan Vestel Venüs V4 cep telefonu Android 7.0 Nougat işletim sistemi ile kullanıcılara ulaşmaktadır.

Diğer yandan ise işlemlerin daha hızlı gerçekleştirilmesinde etkin rol oynayan 3 GB kapasitesindeki RAM ile herhangi bir takılma yaşamadan kullanım imkanı sunmaktadır. Vestel Venus V4 cep telefonu dahili olarak 32 GB kapasitesindeki depolama alanına sahip iken kullanıcıların insiyatifine de yer verilerek Micro SD desteği ile 64 GB seviyelerine kadar yükseltilebilmektedir.
Ekran gövde oranından bahsetmek gerekirse 5,5’’ genişliğinde bir ekran sunan Vestel Venus V4 cep telefonu 13 MP çözünürlüğünde arka kamera ve 5 MP çözünürlüğünde öz çekim kamerasına sahiptir. İnternet kullanımı ve telefon görüşmelerinde daha iyi bir kalite ile indirme hızına olanak sağlayan 4,5G teknolojisini de destekleyen Vestel Venus V4 cep telefonu 2 yıl garanti kapsamında siz değerli tüketicilerimize BİM A.Ş. tarafından satışia sunulmaktadır.
Vestel Venus V4 Cep Telefonu Fiyatı: 825 TL

LG PH1 Bluetooth Taşınabilir Hoparlör

Bu haftanın Bim Aktüel kataloğunun bir diğer inceleme konusu olan LG PH1 Bluetooth Taşınabilir Hoparlör özellikleri ile oldukça ilgi gören bir ürün olmaktadır. Günümüzde giderek gelişmekte olan teknolojik ürünlere ayak uyduran LG PH1 Bluetooth Taşınabilir Hoparlör isminden de anlaşılacağı üzere Bluetooth bağlantısı ile evinizdeki akıllı cihazlar ile kolay bir şekilde eşleştirme sağlayarak müzik dinleme hazzınızı bir üst noktaya taşımaktadır.
Bluetooth bağlantısı seçeneğinin yanı sıra AUX bağlantı olanağı da sağlayan LG PH1 Bluetooth Taşınabilir Hoparlör kendi üzerinde yer balan mikrofonu sayesinde cep telfonunuzun bağlı olduğu süreçte telefon görüşmesi yapmanıza olanak sağlamaktadır. Tasarım olarak ta göze çarpan LG PH1 Bluetooth Taşınabilir Hoparlör 360 derecelik ses efekt açısı ile sesin sizlere daha net bir şekilde ulaşmasını sağlamaktadır.

Trust Taşınabilir Şarj Cihazı

Son dönemlerde giderek gelişen akıllı cihazlar ile birlikte performans olarak üst düzeylere ulaşan akıllı telefonların kısa sürede şarj oranının düşmesine çözüm olarak ortaya çıkan taşınabilir şarj cihazlarına bir örnek olan Trust Taşınabilir Şarj Cihazı 10000 mAh kapasitesindeki kapasitesi ile siz değerli takipçilerimiz için ortalama 3 ila 4 kez cep telefonunuzu şarj etmenize olanak sağlamaktadır. Bu özelliğine ek olarak 2 ayrı cep telefonunu aynı anda şarj edebilme olanağı ile dikkat çeken Trust Taşınabilir Şarj Cihazı 5W/1A ve 10W/2,1A şeklinde çıkış sağlarken kendi üzerinde bulunan pil durum göstergesi ile de mevcut şarj etme kapasitesini net olarak görebilmenize olanak sağlamaktadır.

Her hafta çeşitli ürünler ve indirimler ile karşımıza çıkan BİM Aktüel kataloğunda 13 Nisan tarihinden itibaren pek çok ürün satışa sunulacakken teknolojik ürünler olarak bu üç ürün dikkat çekmektedir. Diğer yandan ise teknoloji kısmında Earpods Kulaklık, şarj adaptörleri ve 2 metre ila 1 metrelik uzunluk seçeneklerine sahip olan USB bağlantı kablosu teknolojik ürünler kısmında Aktüel Kataloğunda karşımıza çıkmaktadır.

Mutfak-
Mehtap 24 cm Karnıyarık Tenceresi 49,90 TL
Mehtap 20 cm Kapaklı Sahan 39,90 TL
Mehtap 26cm Krep Tava 24,90 TL
Mehtap 26cm Tava 29,90 TL
Mehtap 24cm Wok Tava 29,90 TL
22 cm genişliğinde Mehtap Derin Tencere 49,90 TL

Hırdavat-
50 metreye kadar ölçüm yapabilen Lazer Metre 99 TL
Lazerli Daire Testere 139,90 TL
Fawori 12,5 lt Silikonlu Mat İç Cephe Boyası 99 TL
Fawori 17,5 kg Tavan Boyası 49 TL
Boya Püskürtme Makinesi 65 TL
4+1 Basamaklı Merdiven 45 TL
Kırıcı Delici Matkap 149,90 TL

Kırtasiye – Bebek Tekstili – Giyim
Boyama Seti 34,90 TL
Bebek Arabası 129,90 TL
Römorklu Pedallı Traktör 125 TL
İlk Arabam 49,90 TL
Bayan Streç Günlük Ayakkabı 29,90 TL
Bay Streç Günlük Ayakkabı 29,90 TL

Bu haftanın BİM Aktüel ürünlerini sizler için inceleyerek en iyi şekilde bilgilendirmek için hazırladığımız haberlerimizden her hafta haberdar olmak için sitemizi takip edebilir ve üst kısımda beliren bildirim izini kısmını onaylayarak yeni katalog kampanya ve ürünlerden en erken şekilde haberdar olabilirsiniz.

Katalog fotoğrafları güncellenecektir.

About the author

Melih Metin

Leave a Comment