Hakmar Aktüel

HAKMAR 12 Nisan 2018 Aktüel Kataloğu

Written by Melih Metin

Toptan fiyatına perakende satış yapan market zincirlerinden biri olan HAKMAR her hafta birbirinden güzel fırsat ürünleri tüketiciler ile buluşturmaya devam ediyor. Ev kozmetiğinden bebek tekstil ürünlerine, mutfak gereçlerinden hırdavat ürünlerine, iş aletlerinden teknolojik ürünlere kadar pek çok ürünü geniş satış yelpazesine alan HAKMAR 12 Nisan 2018 Aktüel Kataloğu yayınlandı.

Uygun fiyatlar ile müşterilerinin yüzünü güldüren HAKMAR Aktüel Ürünler Kataloğunda yer alan ürünlerin tamamı sınırlı sayıda temin edilerek marketlerinde satışa sunulduğu için kısa sürede tükenebiliyor. Bu durumda HAKMAR Aktüel Kataloğuna ilk siz ulaşmak istiyorsanız sitemizi her gün kontrol edebilir ya da ekranınızda belirecek olan bildirim onayına tıklayarak tüm Aktüel Kataloglarına erkenden erişebilirsiniz.

HAKMAR Aktüel Kataloğunu incelemeye başlayacak olursak ilk gözümüze çarpan ürün General Home Aksiyon Kamerası oluyor. Spor severlerin ve motor kullanıcılarının gözdesi haline gelen aksiyon kameralarının uygun fiyatlı bir örneği olan General Home Aksiyon Kamerası su altında çekim yapabilme özelliği ile göze çarpıyor. Araç içi kamerası olarak ta kullanabilme olanağı sunan General Home Aksiyon kamerası bisiklet üzerinde kullanıma olanak sağlaması açısından gidona ve kaska takmanızı sağlayan aparata sahiptir.

Su sporları yapanların tercihi olan General Home Aksiyon Kamerası Micro SD Kart takılabilmesi sayesinde uzun süreli çekimler yapabiliyor. Uzun süreli kullanıma olanak sağlayan pil ömrü ile de takdir toplayan ürün HAKMAR Marketlerinde 89,90 TL satış fiyatı ile yer alacaktır.

HAKMAR Speaker Gece Lambası ürününü uygun fiyata sizlere sunuyor. Kablosuz müzik dinleme olanağı sunan ürün üzerinde yer alan renkli ışıklar ile de gece lambası görevi de üstleniyor. Dahili mikrofonu aracılığı ile bluetooth bağlantısı var iken telefon görüşmesi yapmanızı sağlayan Speaker Gece Lambası 49,95 TL satış fiyatı ile HAKMAR Marketlerinde yer alacaktır.

Mutfak gereçleri de bulunan HAKMAR Aktüel Kataloğunda Mehtap Karnıyarık Tencere Tava ürünü de 59,95 TL ye satışa sunuluyor. Papilla Derin Tencere en lezzetli yemekleri pişirmeniz için 34,90 TL ye HAKMAR Aktüel Kataloğunda yer alırken Çelik Kettle 59,95 TL satış fiyatına sahiptir.

Çocuklar için de ürünler olan Aktüel Kataloğa baktığımızda HAKMAR 16 Jant Çocuk Bisikletini iki ayrı renk seçeneği ile 179 TL satış fiyatı ile sizlerle buluşturuyor. Bebeğinizin sakin ve eğlenceli vakit geçirmesi için HAKMAR Aktüel Kataloğuna eklenen bir diğer üründe Barlı ve Tablalı Bebek Salıncağıdır. Düşmelere karşı emniyet kemeri bulunan Bebek Salıncağı kolay taşınabilir ve portatif olması sayesinde kullanılmadığı zamanlar içerisinde az yer kaplayan bir hale gelebiliyor. Bu özelliklere ek olarak salıncağın koltuk pozisyonu ayarlayabilirsiniz.

Diğer HAKMAR Aktüel Ürünlere de kısaca değinmek gerekirse Çok Amaçlı Örtü 22,95 TL, Klozet Takımı 29,95 TL ve Dekoratif Kilim de 29,95 TL satış fiyatına sahip iken Jakarlı Güpürlü Masa Örtüsü 19,95 TL satış fiyatına sahiptir. Çocuk Kot Spor Ayakkabı 19,95 TL satış fiyatına sahipken bu ürünün numara aralığı 25 numara ile 35 numara aralığındadır.

About the author

Melih Metin

Leave a Comment