Hakmar Aktüel

HAKMAR 19 Nisan 2018 Aktüel Kataloğu

Written by Melih Metin

Her geçen hafta evinizin pek çok ihtiyacını karşılamak amacı ile birbirinden ilginç ürün HARMAR Aktüel Katalogları ile tüketicilere duyuruluyor. Ev tekstilinden ev elektroniğine, hırdavat ürünlerinden teknolojik ürünlere kadar pek çok ürüne yer verilen HAKMAR Aktüel Kataloğunun geniş bir ürün yelpazesi bulunuyor.

Aktüel Kataloğu ekibi olarak her haftanın aktüel ürünlerini bir araya getirirken sizler de bu Aktüel Ürünlerden ilk haberdar olan kişiler arasında yer almak istiyorsanız sitemizi takip edebilir ve ekranınızda beliren bildirim onayını tıklamanız yeterli olacaktır. Hadi şimdi gelin HAKMAR 19 Nisan 2018 Aktüel Kataloğunda yer alan bazı ürünleri beraber inceleyelim.

Arzum Hera Pratik Süpürge

Her evin olmazsa olmazı elektrik süpürgeleri artık farklı ebatlarda farklı fonksiyonlarda ve farklı özelliklerde üretilmektedir. Alışılmış normal elektrikli süpürgeler her zaman kolay kullanılabilir olmuyor. Haftada en az bir defa dip bucak temizlik yapan hanımlar için iş gören bir ürün olsa da elektrik süpürgeleri ufak tefek dökülmeler ve kirlenmeler için o koca elektrik süpürgesini çıkarıp kurmak ve geri toplamak oldukça zahmetli bir iş haline geliyor.

İşte bu noktada hanımlara daha pratik çözümler sunmaya gelen Arzum Hera Pratik Süpürge küçük işlerinizde sizler için ergonomik tasarımı ve güçlü yapısı ile boyundan büyük işlerin üstesinden kolaylıkla gelecek.

Dik konumlanabilme özelliğine sahip olan Arzum Hera Pratik Süpürge işlerinizi kolayca hallettikten sonra kolay bir şekilde toplanarak odanızın köşesinde bir sonraki işini bekleyecektir. Alışılmış elektrikli süpürgelerde yer alan toz torbaları Arzum Hera Pratik Süpürgede yerini toz haznesine bırakıyor. Bu üründe yer alan toz haznesi temizlik işleriniz bittiği zaman kolayca sökülebilir ve yıkanabilir. Ayrıca toz haznesinin yanı sıra filtre kısmı da yıkanabilir özelliğe sahiptir.

800 W emiş gücüne sahip olan Arzum Hera Pratik Süpürge normal büyük süpürgelerin performansını aratmayacak gibi duruyor. Ayrıca normal elektrikli süpürgelerin gürültülü sesinin yerini Arzum Hera Pratik Süpürge ile daha sessiz ve rahatsız etmeyen 78 dB çalışma sesi alıyor. Norml zeminlerin temizlenmesinin yanı sıra odaların köşe kısımlarının da rahat bir şekilde temizlenebilmesi için üçgen bir şekle sahip olan başlığı size büyük kolaylık sağlıyor.

5 metrelik kablo uzunluğuna sahip olan Arzum Hera Pratik Süpürge işiniz bittikten sonra otomatik olarak kendi kendine toplanabilirken küçük yapısı sayesinde kullanılmadığı zamanlarda çok fazla yer kaplamaz. 2 yıllık Arzum garantisi altında olan Arzum Hera Pratik Süpürge HAKMAR mağazalarında 109,90 TL satış fiyatı ile sizleri bekliyor.

Şarjlı Vidalama Matkap

Evlerinizdeki ufak tefek işleri yaparken eski yöntemler yerine daha çok kullanıcı kolaylığını gözeten yöntemleri tercih etmenizde fayda var. Bir dolabın montajını yaparken daha hızlı ve daha kolay bir şekilde bu işlemi gerçekleştirmeniz için HAKMAR Aktüel Kataloğunda Şarjlı Vidalama Matkap ürünü sizleri bekliyor.

Küçük ve ergonomik yapısı ile en dar alanlarda bile rahat bir şekilde kullanım imkanı sunan Şarjlı Vidalama Matkap küçük boyuna rağmen büyük işler çıkarabileceği 12 V voltaj değerine sahip güçlü motoru ile sizlerin işlerini oldukça kolaylaştırıyor.

Ev ya da iş yeri gibi kullanım alanlarının yanı sıra dışarıda da kullanabilmeniz için bünyesinde dahili olarak yer alan 1,3 Ah akü amper değerlerine sahip olan Şarjlı Vidalama Matkap uzun süreli işlerinizde sizi yarı yolda bırakmayacaktır. Kullanım yoğunluğunuza bağlı olarak 3 saat ile 5 saat arasında değişen kesintisiz kullanım süresi sunan Şarjlı Vidalama Matkap yaptığınız işin türüne göre isteğinize bağlı olarak dönüş hızını ayarlayabilmeniz için kademeli bir güç tetiğine sahiptir.

HAKMAR 19 Nisan 2018 Aktüel Kataloğunda kendine yer edinen Şarjlı Vidalama Matkap ürünü 129,90 TL satış fiyatı ile sizleri bekliyor.

HAKMAR Aktüel Kataloğunda yer alan diğer ürünlerin satış fiyatı ise aşağıdaki gibidir.

Ayakkabı Kız Çocuk = 13,95 TL

Bayan Ayakkabı = 14,95 TL

Taşlamalı Kot Pantolon = 14,95 TL

Kız Çocuk Çizgili Şalvar = 8,95 TL

Kız Erkek Çocuk T-Shirt = 11,95 TL

Bay Bayan Terlik = 8,95 TL

Bayan Askılı Atlet = 7,50 TL

Bayan Slip = 1,95 TL

Eşofman Altı Çocuk = 5,95 TL

Çocuk Çorap Külotlu = 3,50 TL

Topuz Tokası = 4,50

Bluetooth Karaoke Mikrofon = 49,90 TL

Borcam Yuvarlak = 29,90 TL

Meşrubat Bardak = 7,95 TL

Damacana Cam 5 Lt. = 9,95 TL

Sıvı Sabunluk = 3,90 TL

Servis Tabağı Çeşitleri = 4,95 TL

Sütlük Şekerlik = 6,95 TL

Çelik Tencere = 34,95 TL

Roket Araba = 39,95 TL

Bisiklet 20 Jant = 189,00 TL

Siirt Fıstık Halis = 10,95 TL

Meyveli İçecek Juss = 2,45 TL

Poğaça Harcı Pakmaya= 1,75 TL

Sakız Oyuncaklı Toybox = 4,95 TL

Düdüklü Şeker Solopop = 0,35 TL

Mop Döner Başlık Yedek Polina = 6,75 TL

Kitap Kokulu Masallar = 9,95 TL

Kitap Şu Acayip Serisi = 6,95 TL

Kitap Mini Masallar = 1,00 TL

Doğal Taş Tesbih Bileklik = 9,95 TL

Oyuncak Pazar Arabası = 29,95 TL

Oyuncak Garaj Polis Katlı Oyun Seti = 34,95 TL

Oyuncak Candy Şef Mutfak = 39,95 TL

Oyuncak Doktor Set = 29,95 TL

Oyuncak Yapboz Ev Araç Setleri = 24,95 TL

Oyuncak Ev Aletleri = 22,95 TL

Lisanslı Puzzle = 6,95 TL

Saklama Kurusu Tekerlekli = 39,95 TL

About the author

Melih Metin

Leave a Comment