Şok Aktüel

ŞOK 11 Nisan – 17 Nisan 2018 Aktüel Kataloğu

Written by Melih Metin

Her hafta yeni bir Aktüel Kataloğu ve birbirinden farklı ve evinizin ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik pek çok ürün ŞOK Marketlerinde yer alıyor. ŞOK 11 Nisan – 17 Nisan 2018 Aktüel Kataloğunda yer alan ürünleri incelemeye geçelim.

ŞOK Market zinciri bu hafta Aktüel Kataloğunda bebek ürünlerine önem göstererek oldukça çok sayılabilecek bebek ürünlerini satışa sunuyor. Bu ürünlerin ilki Çift Yönlü Bebek Arabası oluyor. ŞOK Çift Yönlü Bebek Arabası 2 yıllık garanti kapsamı ile tüketicilere sunarken bu ürün 15 kg taşıma kapasitesine sahiptir. 3 kademeli olarak ayarlanabilir oturma yerine sahip olan Çift Yönlü Bebek Arabası bebeğinizin rahatı için oldukça konfor sunuyor. Emniyet açısından kemer sistemine sahip olan Çift Yönlü Bebek Arabası 175 TL fiyatı ile ebeveynleri sevindiriyor.

Bebeklerin ihtiyaçlarına yönelik ürünler getiren ŞOK Aktüel Kataloğunda Anne Bebek Çantası 4 adet çok amaçlı bölmesi ile 27,90 TL fiyata sahipken Ortodontik Emzik Çeşitleri 0 – 6 aylıktan 18 – 36 aylık aralığında seçenekleri ile 6,90 TL fiyata sahiptir. Silikon ve elyaf seçeneklerinin yer aldığı Bebek Yorganı da ŞOK marketlerinde 29,90 TL satış fiyatı ile sizler ile buluşuyor.

Bebeklere mama yedirmenin ne kadar zor olduğunun farkında olan ŞOK, Mama Sandalyesini de 11 – 17 Nisan 2018 Şok Kataloğuna 49,90 TL fiyat ile eklemiş. Şok Sallanır Bebek Beşiği ürününü de 175 TL satış fiyatı ile ebeveynlerin beğenisine sunarken Bebek Nevresim Takımı da 39,90 TL fiyatı ve kalitesi ile dikkat çekiyor.

ŞOK Ortodontik Biberon Çeşitleri ile bebeklerimiz için en iyisini sunuyor. Kırılma ve ısı değişimi durumlarına karşı ekstra dayanıklılık gösteren ORtodontik Biberon Çeşitleri BPA ve hiçbir yabancı madde içermemekte ve bebeğinizin sağlığı açısından herhangi bir tehdit içermemektedir. 240 ml ve 250 ml seçeneklerine sahip olan Ortodontik Biberon Çeşitleri 17,90 TL satış fiyatı ile 11 – 17 Nisan 2018 tarihleri arasında tüm Türkiye’de ki ŞOK marketlerinde yer alacaktır.

Şok Bebek Alezi 7,95 TL, 50’li Oyun Topu 9,95 TL, 6’lı yüzde yüz pamuktan imal edilen Bebek Mendili 7,95 TL ve Çocuk Çorabı 2,50 TL satış fiyatları ile bu hafta sizlere sunuyor.

Yeni yeni yürümeye başlayan bebeğinize yardımcı olarak ŞOK İlk Arabam ürününü de 27,50 TL fiyatı ile ŞOK Aktüel Kataloğuna eklemiştir. Diğer bebek ürünleri alt kısımdaki aktüel katalog görsellerinde yer alırken isterseniz bir ŞOK klasiği haline gelen Bugün Ne Pişirsem Diyenlere ŞOK Yeterde Artar sloganının olduğu yemek kısmına geçelim.

ŞOK Aktüel Kataloğunun bu haftaki yemeği Karnıyarık. 11 – 17 Nisan tarihleri arasında ŞOK marketlerinde Çarliston Biberin kilosu 2,99 TL iken Patlıcanın kilosu 2,99 TL şeklindedir. Gıdalara biraz daha göz atacak olursak Lipton Altın Harman 1 kg’lık çay 21,90 TL satış fiyatı ve 40’lı demlik poşet çay hediyesi ile ŞOK marketlerinde sizleri bekliyor.

About the author

Melih Metin

Leave a Comment