Şok Aktüel

ŞOK 14 Nisan 2018 Hafta Sonu Fırsatları

Written by Melih Metin

Evlerinizin temel ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik pek çok ürünü her hafta mağazalarında sizler ile buluşturan ŞOK bu hafta sonu da yine birbirinden ilginç ürünler ile karşımıza çıkıyor. Evin İhtiyaçları İçin ŞOK Yeter de Artar sloganı ile her hafta farklı ürünleri satışa sunan ŞOK bu hafta ıslak mendilden televizyona, dolaptan elektrik süpürgesine kadar pek çok ürünü satışa sunuyor.

Komili Islak Havlu

2 x 90 yaprak şeklinde büyük boy iki adet ıslak havlu ŞOK mağazalarında 9,90 TL’den 6,00 TL’ye düşerek sizleri bekliyor.

Teknolojik ürünlere de yer verilen Aktüel Katalogta bulunan ürünleri incelemeye devam edelim.

AXEN 49” Uydu Alıcılı Smart Led TV

Her evde mutlaka bulunan televizyonlar her geçen gün daha da gelişirken ŞOK en gelişmiş ürünlerden biri olan AXEN Uydu Alıcılı Smart Led TV’yi sizler ile buluşturuyor. Teknik özelliklerinden bahsetmek gerekirse 1920 x 1080 Full HD ekran çözünürlüğüne sahip olan ürün sizlere kusursuz bir görüntü kalitesi sunuyor.

124 ekran olarak üretilen AXEN Uydu Alıcılı Smart Led TV bünyesinde yer alan dahili WİFİ ile kablosuz olarak internete bağlanmanıza ve gönlünüzce eğlenmenize olanak tanıyor. Video izlemekten sosyal medya da takılmaya ve müzik dinlemeye kadar pek çok özelliği sizlere sunan bu ürün harici depolama aygıtlarınızı bağlayarak film izlemeniz için ek olarak USB girişine sahiptir.

Taşınabilir bilgisayarınızı bağlayarak ikinci ekran haline getirebileceğiniz AXEN Uydu Alıcılı Smart Led TV üzerinde iki adette HDMI girişi bulundurmaktadır. 2 x 8 W ses çıkışına sahip olan ürün ile izleme keyfinizi kaliteli sesler ile renklendirebilirsiniz. 400 Hz ekran yenileme hızı ile gözlerinizi yormadan görüntü izleyebileceğiniz AXEN Uydu Alıcılı Smart Led TV 6 taksit imkanı ve 1,399 TL satış fiyatı ile ŞOK mağazalarındaki raflarda yerini alıyor.

Group Su Filtreli Elektrik Süpürgesi

Evinin temizliği konusunda titiz olan hanımların en çok kullandığı ürün olan elektrik süpürgeleri de teknolojik gelişmelerden nasibini alarak giderek farklılaşıyor. Klasik elektrik süpürgeleri toz torbalı olmaları sebebi ile çektiği tozu ve kiri içerisinde hapsetme noktasında yetersiz kalarak yozu dışarı kaçırabiliyor.

Bu noktada iddialı olan Group Su Filtreli Elektrik süpürgesi 20 litrelik iç haznesine dolduracağınız su ile çekmiş olduğu toz ve kirleri içerisinde hapsediyor. Tam olarak 2800 watt’lık çekiş gücü ile tozlara kaçacak bir delik bırakmıyor. İki farklı kullanım imkanı sunan Group Su Filtreli Elektrik Süpürgesi sulu kullanımın yanı sıra kuru kullanım imkanı da sunuyor.

Kolay temizlenebilir bir yapıya sahip olan Group Su Filtreli Elektrik Süpürgesi 6 taksit imkanı ve 179 TL’lik satış fiyatı ile ŞOK mağazalarında yerini alıyor.

KUER 2 Kapaklı 8 Gözlü Dolap

Evinde her şeyin belirli bir düzen içerisinde olmasını isteyen hanımların yardımına koşan 2 Kapaklı 8 Gözlü Dolap şık tasarımı ile evinize çok yakışacak. Net ölçüleri 190 x 50 x 38 şeklinde olan KUER 2 Kapaklı 8 Gözlü Dolap dik şekilde konumlanırken zarif bir yapıya sahip olması sayesinde evinizde fazla yer kaplamadan çok fazla şeyi içinde barındırıyor. Beyaz renkte olan dolap parlak sunta malzemeden imal edilmiştir. Kapaklarında ise yine parlak metal kulplar yer alıyor. 6 taksit imkanı ile sahip olabileceğiniz KUER 2 Kapaklı 8 Gözlü Dolap 169 TL satış fiyatı ile ŞOK Mağazalarında sizleri bekliyor.

About the author

Melih Metin

Leave a Comment