Şok Aktüel

ŞOK 18 Nisan 2018 Aktüel Kataloğu

Written by Melih Metin

Her hafta birbirinden özel ürünleri tüketici ile buluşturan ŞOK bu hafta da 18 Nisan 2018 Aktüel Kataloğunda piknik yapmayı sevenler için birbirinden özel ürünleri bizlere sunuyor. Gelin şimdi ŞOK 18 Nisan 2018 Aktüel Kataloğunda yer alan piknik ürünleri ve diğer ürünlere göz atalım

Kumtel Elektrikli Ayaklı Izgara Aktüel Kataloğunun ilk ve en gözde ürünü oluyor. Yağsız, kokusuz ve dumansız bir şekilde ızgara yapmanıza imkan sağlayan Kumtel Elektrikli Ayaklı Izgara makinede yıkanabilen ve ayaklarından ayrılabilen bir yapıya sahiptir. Boyunuza uygun bir pozisyonda kullanabileceğiniz ayarlanabilir ayakları bulunan ürünün termostat ayarını da yapabilirsiniz.

Uyarı ışığı, geniş pişikme yüzeyi ve emniyetli rezistans gibi özelliklere sahip olan Kumtel Elektrikli Ayaklı Izgara 2 yıl garanti ile 69,90 TL satış Fiyatı ile ŞOK Mağazalarında yer alıyor. Bir diğer piknik eşyası olan Kamp Sandalyesi ile yerde oturamayan ve yerde oturmayı sevmeyenlerin çok işine yarayacak.

50 x 50 x 80 ebatları ve katlanabilir yapısı ile az yer kaplıyor. Yanında saklama kılıfının da yer aldığı Kamp Sandalyesinin kumaşı polyester malzemeden imal edilmiştir. Kamp Sandalyesi ŞOK mağazalarında 34,90 TL satış fiyatı ile sizleri bekliyor.

Sıcak havalarda gidilen pikniklerde soğuk içecekler can kurtarıcı bir görev üstleniyor. Evde hazırladığınız soğuk limonatanızı ve diğer soğuk meşrubatları muhafaza etmenize yardımcı olan Termos Çanta alüminyum iç yüzeyi sayesinde içeceklerinizin soğuk kalmasını sağlıyor. Ayrıca cırt cırtlı yapıdaki ön ceplerinin de bulunduğu Termos Çanta 19,90 TL satış Fiyatı ile ŞOK mağazalarına geliyor.

Nerde olursam olayım yine de düzenli olmalıyım diyenlerin işine yarayacak bir ürün olan Piknik Sepeti de ŞOK mağazalarında 20 litrelik iç hacmi ile 17,50 TL satış fiyatıyla sizleri bekliyor. Evdeki porselenlerinizin piknik alanlarında zayi olmasını istemiyorsanız çatal, kaşık, bıçak, tabak, bardak ve kaselerden meydana gelen piknik seti tam size göre. Her birinden 6 adet bulunan bu piknik seti de ŞOK mağazalarında 16,90 TL’ye sizleri bekliyor.

Aileniz muhabbet eder ve eğlenirken siz uzun mangal ve salata işi ile uğraşmak istemiyorsanız Çek Bırak El Rondosu tam size göre bir üründür. Kaydırmaz tabanlı el rondosunun bıçağı paslanmaz çelikten üretilmiştir. 375 ml iç hacme sahip olan Çek Bırak El Rondosu 19,90 TL satış fiyatı ile ŞOK mağazalarına geliyor.

Birbirinden lezzetli kekler yapıp evde işte okulda ve piknikte atıştırmak için Muffin Kek Kalıbı işinize yarayabilir. 6’lı kek kalıbı yapışmaz yüzeyi ile kısa sürede lezzetli kekler yapmanıza olanak sağlıyor. 18 Nisan 2018 tarihinden itibaren ŞOK mağazalarında yer alacak olan Muffin Kek Kalımı sadece 12,90 TL satış fiyatına sahiptir.

Mangal başında diz çökerek dizlerinizin ağrımasını istemiyorsanız Kamp Taburesi sizin işinizi görecektir. 32 cm yüksekliğe sahip olan Kamp Taburesi katlanabilir yapısı ile çok yer kaplamayan bir üründür. Sadece 9,95 TL fiyata sahip olan Kamp Taburesi ŞOK mağazalarında satışa sunuluyor.

Güzel bir mangalın ardından uzanıp kitabınızı okumanız için Hamak güzel bir seçenek olabilir. 90 x 180 cm ebatlarına sahip olan Hamak toplandığında az yer kaplamasıyla güzel bir ürün olarak karşımıza çıkıyor. Sadece 9,95 TL fiyatı ile sizleri ŞOK marketlerinde bekleyen Hamağın yanı sıra çocuklarınızın eğlenceli vakit geçirebilmesi için maksimum 100 kilogram kaldırabilen Çocuk Salıncağı da ŞOK mağazalarında yer alıyor. Çocuklarınızın güvenli bir şekilde sallanması için emniyet kemerinin ve ön korumasının yer aldığı Çocuk Salıncağı 32,90 TL satış fiyatı ile pikniğe gitmeye hazır vaziyette sizleri bekliyor.

Pikniklerde oturacağınız yer her zaman masa olmuyor. Bu durumlarda yere sererek üzerinde oturabileceğiniz ve yemek yiyebileceğiniz 80 x 150 cm ebatlarındaki Kilim de sadece 17,50 TL satış fiyatı ile sizleri  bekliyor.

About the author

Melih Metin

Leave a Comment